Marzenia z dzieciństwa własna lodziarnia

Marzenia z dzieciństwa własna lodziarnia

Na pewno każdy z nas marzył w dzieciństwie o posiadaniu własnej lodziarni. Mieć wszystkie lody świderki, lody włoskie, a nawet lody tajskie w zasięgu ręki i sięgać po nie, kiedy tylko zapragniemy. To dziś może się stać spełnionym marzeniem, ponieważ franczyza-lody Przygoda & Lavazza nie jest snem, a rzeczywistością.

Czy franczyza to dobre rozwiązanie?

Rozpoczęcie własnego biznesu, szczególnie w branży gastronomicznej, to zawsze bardzo poważna decyzja, która niesie ze sobą konieczność wielkiego zaangażowania, także finansowego. Tym razem nie trzeba aż tak wiele decydować, ponieważ franczyza kawiarnia lody Przygoda & Lavazza, to sprawdzony pomysł na wysokie zarobki. Co ważne, nie ma potrzeby dysponować dużą gotówką, gdyż inwestycja opiera się głównie na zakupie maszyn do lodów. Dodatkowo otrzymujemy sprawdzony i efektywny plan marketingowy, pomoc doświadczonych w sprzedaży handlowców. Są to więc gotowe rozwiązania, które trzeba tylko wdrożyć w życie.

Dlaczego akurat franczyza lody Przygoda & Lavazza?

Lody Przygoda & Lavazza to marka, która już zyskała sobie grono miłośników. Niektórzy klienci szukają wyłącznie deserów opatrzonych tym logo, aby doświadczyć pysznych słodkości w formie lodów. Mają więc swoją renomę, na którą franczyzobiorca nie musi już pracować latami. Wszystko polega zatem tylko na decyzji oraz inwestycji, która wbrew pozorom nie pochłonie wielu środków finansowych.